6.09.2017

Смаколики для тіла inJoy на фестивалі їжі

1-3 вересня у Львові проходив Фестиваль вуличної їжі Street Food so good і наша смаколики для тіла теж були на ньому. Організатори фестивалю вирішили урізноманітнити захід, додавши родзинку – вуличний ярмарок натуральних екологічних товарів від українських виробників і наша натуральна косметика зроблена в Україні чудово вписалася у захід.

До тематики фестивалю ми взяли з собою натуральні засоби для тіла з найсмачнішими назвами і такими ароматами, що хочеться з’їсти. Мус, йогурти, вершки, масло, молочко та батери для тіла, наш неперевершений еліксир, крем для обличчя, кавові натуральні гелі для душу та безсульфатні шампуні, натуральні скраби для тіла – все це було особливістю ярмарку. Символом фестивалю був кавун, тому ми взяли з собою і наше особливе натуральне кавунове мило Greens – на фестивалі воно було дуже популярне.

Український бренд натуральної косметики inJoy завжди підтримуватиме активний спосіб життя і активні вихідні, тому слідкуйте за нашими новинами і мандрами і шукайте нас на фестивалях та ярмарках країни.

Читайте також